AM LANGUAGE

nestor-idiom-logoc3AM LANGUAGE STUDIO   to jedna z pierwszych szkół powstałych na Malcie, oferująca naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania z udziałem nauczycieli, rodowitych NATIVE . Założona w 1987 roku, am Language Studio zdobyła duże uznanie wśród studentów z wielu krajów Zjednoczonej Europy atakże Japonii, Korei czy Rosji. Wysoki standard szkoleń i zakwaterowania, ciekawe zajęcia rekreacyjne, specjalne programy wakacyjne dla nastolatków (13 – 17 lat) czy integracyjne dla dorosłych (w wieku 18 – 50+), a przy tym jedne z najkorzystniejszych cen na rynku, spowodowały, że studenci wybierają właśnie am Language, dającą gwarancję wspaniale i efektywnie spędzonych wakacji.

AM Language to nowoczesna i przyjazna szkoła z gruntowną, wieloletnią tradycją. Jako jedna z niewielu
szkół na Malcie jest członkiem organizacji Feltom (Federacji Zrzeszającej Organizacje Nauczające Języka
Angielskiego na Malcie, czuwającej nad jakością usług świadczonych przez szkoły językowe), posiadającą
licencję Ministerstwa Edukacji Malty – międzynarodowy certyfikat ISO 9001.
Language Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajdują się nowocześnie urządzone klasy.

Zajęcia odbywają się w niewielkich (maksymalnie 12 uczniów), międzynarodowych grupach. Minimalnym wiekiem jest 18 lat na kursach całorocznych lub 13 lat na kursach wakacyjnych i wielkanocnych dla młodzieży (w osobnym centrum w Sliemie). Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek w ciągu roku (kursy dla dzieci i młodzieży w kwietniu, lipcu i sierpniu, kursy egzaminacyjne w wyznaczone daty w ciągu roku).

AMLS oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Sliemy, modnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, w pobliżu restauracji, kin, pubów, sklepów itp. oraz wszystkich największych atrakcji tego miasta.

Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne i inne specjalistyczne, wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.

Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin oraz apartamentach, hostelach i hotelach; wszystkie rodzaje zakwaterowania znajdują się w zasięgu spaceru (ok. 10-20 min.) od budynku szkoły.

Wykwalifikowana kadra nauczycielska i doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno – socjalne: 16 jasnych, klimatyzowanych i dobrze wyposażonych klas (40 w ośrodku wakacyjnym dla młodzieży), świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu.

Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki; pakiety dla młodzieży i zorganizowanych grup, zawierające w swojej cenie bogaty program zajęć pozalekcyjnych.

Najlepsze miejsce na słonecznej wyspie Malcie. Mieści się bowiem w sercu  Sliemy – ulubionego miasta turystów, w odległości 5 minut od  morza, głównego centrum handlowego, uliczek z restauracjami i kafejkami oraz pętli autobusowej i miejsca, z którego wypływa wiele statków wycieczkowych oraz prom kursujący pomiędzy Sliemą a Vallettą. W pobliżu znajduje się też am Beach Club z wydzielonym  basenem z morską wodą, leżakami i parasolami, na który  studenci am Language Studio w tygodniu szkolnym mają  1 bezpłatny wstęp.

AM Language Studio posiada własne apartamenty studenckie o wysokim standardzie z opcją wyżywienia we własnym zakresie, oraz starannie wyselekcjonowane spośród autoryzowanych przez Maltańskie Ministerstwo Turystyki mieszkania u rodzin maltańskich z pełnym wyżywieniem, znajdujące się w odległości około 10-15 minut spacerem od szkoły.

Niezależnie od wyboru, am Language Studio gwarantuje zakwaterowanie odpowiednio dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego studenta, podając przy tym w sposób rzetelny koszty, wyposażenie, serwis i poziom komfortu tak, by student miał pełną świadomość standardu, jaki zastanie po przylocie.

AM Language Studio z myślą o różnorodnych życzeniach i potrzebach studentów przygotowało szeroki wachlarz aktywności, wycieczek i imprez rekreacyjnych w czasie wolnym Znaczna część programu jest nieodpłatna i organizowana w międzynarodowym towarzystwie pozostałych uczestników kursów. Są również wycieczki, które student może zarezerwować indywidualnie. Nad wszystkim czuwa Departament Wypoczynku  Studio, oferujący serwis na najwyższym poziomie,gotowy również na opracowanie oferty na specjalne zamówienie,
jeśli podobna nie znajduje się wśród gotowych propozycji. Wszystkie wycieczki mają zapewniony prywatny transport aprzewodnicy są certyfikowani przez Ministerstwo Turystyki Malty. W przypadku grup nastolatków, są oni cały czas pod opieką animatorów – Liderów Grup am Language Studio.

W oparciu o potrzeby studentów szkoła opracowała około 40 różnego rodzaju kursów języka angielskiego dla nastolatków i dorosłych. Część z nich odbywa się w ciągu całego roku kalendarzowego, inne tylko w określonym okresie i konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie ich dostępności.Wszyscy nauczyciele są rodowitymi Nativami, posiadają certyfikaty przyznawane przez Ministerstwo Edukacji oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze nauczania TEFL (Teaching English as a Foreign Language).

Najnowsze badania wykazały, że ceny szkoleń oferowane przez am Language Studio są średnio o 65%  niże od cen podawanych przez inne certyfikowane szkoły, należące do organizacji Feltom na Malcie.

Kurs dla naszych Dorosłych klientów  minimalny wiek to 18 lat !  w grupach maxymalnie 12 osobowych Szkoła z profilem profesjonalnym nie ma dzieci w tym budynku co pozwala osobą dorosłym lepiej przyswajać materiał i czuć się trochę mniej skrępowanym.

Zakwaterowanie w Rodzinie Maltańskej  pokój dzielony z innym studentem /studenką

20H  Nauki w tygodniu .   Lekcja trwa  45 minut

Pakiet Powitalny   Gratis!

  • Plan Zajeć ze szkoły AM
  • Zniżki w okolicznych sklepach
  • Wf-FI Gratis w szkole
  • Karta SIM  Gratis !
  • 24/7 Assistance !
  • Wieczorek Powitalny zapoznawczy z biegiem na orientacje
  • Zajecia Filmowe oraz dyskusja
  • Dyskoteka  1 raz w tygodniu
  • Wejscie plaze  1 raz w tygodniu Gratis

Dodatkowo  można dokupić  kursy  Nurkwania   PADI / ZEGLARSTWO CZY WINDSURFING

Dopłay za 1 Polak w Rodzinie oraz za  specjalna diete np Wegetariańska  W cenie kursu nie jest wliczona ksiazka 40 euro

 

Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek Cena wiosna /jesień /zima Cena w miesiącach  lipiec /sierpień ilość godzin nauki w czasie  7 dni 
Kurs dla dorosłych 7 dni       ADT-GEN-20 175 euro 210 euro 20H
Kurs dla dorosłych 7 dni       ADT-GEN-30 235 euro 270 euro 30H
Kurs dla dorosłych 7 dni     ADT-COM-20+5 ( Indywidualnych)   265 euro 300 euro 20 H+5 H
Mini Grup ADT-MG-20 300 euro 335 euro 20H
Mini Grup ADT-MG-30 400 euro 435 euro 30H
Nauka dla dzieci (8-12lat) Kids 20 —– 210 euro 20H
Kurs dla dorosłych 50 +   7 dni   50-GEN-20 / 30H 175 euro / 235euro 270 euro/   270 euro 20H/30H
Zakwaterowanie Rodzina Maltańska HB pokój dzielony z innym studentem 7 dni 166 euro 196 euro jeden Polak w rodzinie + 50 euro
Zakwaterowanie Rodzina Maltańska FB pokój dzielony z innym studentem 7 dni 215euro 245 euro jeden Polak w rodzinie + 50 euro
Zakwaterowanie Rodzina Maltańska HB pokój SGL  7 dni 215 euro 305 euro jeden Polak w rodzinie + 50 euro
Zakwaterowanie Rodzina Maltańska FB pokój SGL  7 dni 245 euro 365 euro jeden Polak w rodzinie + 50 euro
Zakwaterowanie Rodzina Maltańska HB pokój SGL  Superior  7 dni z prywatną łazienką i Wi-Fi 360 euro 480 euro ——
Obóz młodzieżowy(13-18lat) AMSP004 -Zakwaterowanie w rodzinie maltańskiej FB  14 dni od soboty do soboty + bogaty program zajęć pozalekcyjnych 780 euro 940 euro Extra tydzień +450 euro
Obóz młodzieżowy(13-18lat) AMSP005 -Zakwaterowanie w Rezydencji   FB14 dni od soboty do soboty  + bogaty program zajęć pozalekcyjnych 1420 euro 1420 euro Extra tydzień +700 euro
Kurs nurkowania Padi Open Water 450 euro 450 euro 5 nurkowań
Kurs nurkowania Padi Advanced 300 euro 3000 euro 5 nurkowań
Kurs żeglowania lub Windsurfing  dla początkujących 360 euro 365 euro 12H
Kurs żeglowania lub Windsurfing dla zaawansowanych 425 euro 425 euro 15H

Dodatkowo płatne :  Książki do nauki 30 euro( płatne na miejscu )

Wpisowe : 45 euro

Kursanci mają możliwość wykupienia z kursem generalnym 10 sesji konwersacji za 60 euro ADT-SUP-CONW  / Transfer z Lotniska w obie strony  40  euro. Dopłata do diety specjalnej Wegetariańskiej, Vegańskiej czy Bezglutenowa + 50 euro/tydzień.

 

Jak Dolecieć na Maltę

Najbezpieczniej bezpośrednio oraz z opieką ,jest lecieć charterem Air Malta wyloty co sobotę z Warszawy od czerwca do października
Bagaż podręczny 10kg/ Bagaż główny 20 kg// Bez kosztowa anulacja czy zmiana terminu !!
Bilety kupisz pod tym linkiem  albo u wyłącznego przedstawiciela w Polsce 022-622-60-84 m@airmalta.pl
Wszystkie inny bilety na Maltę można kupić na naszej stronie www.samolotem.pl